hamburger menu
شعبه مرکزی ۰۲۱-۶۶۹۴۱۳۷۹ شعبه غرب ۰۲۱-۶۶۵۰۹۰۲۰ شعبه شمال ۰۲۱-۲۲۳۶۱۰۵۶ پاسخگویی 24 ساعته ۰۹۱۲-۸۳۹۳۵۳۲
اسلایدر ریپیر ساید

تعمیر یخچال پروفایل

تعمیر یخچال پروفایل

تعمیر یخچال پروفایل

تعمیر یخچال پروفایل

تعمیر یخچال پروفایل

تعمیر یخچال پروفایل خود را در اختیار ما بگذارید ، تعمیرات یخچال های برند پروفایل نیازمند دانش تخصصی و ویژه ای می باشد که مجموعه بزرگ ریپرپروفایل با بهره گیری از دانش مورد نیاز برای تعمیر انواع یخچال فریزرها و یخچال های ساید بای ساید اماده خدمات رسانی به شما عزیزان به صورت حضوری و غیرحضوری می باشد.

تمامی کارکنان گروه ریپرپروفایل در تلاشند تا اعتماد شما کاربران عزیز را به دست بیاورند ، در همین راستا با تشکیل گروه پشتیبانی و مشاوره ای گروه ، کمک ویژه ای به کاربران شده است تا بتوانید از اطلاعات مفید در جهت تعمیر یخچال ها به صورت کاملا رایگان استفاده کنید.

آیا از تعمیر مکرر یخچال خود خسته شده اید؟

در بسیاری از موارد به هنگام خراب شدن یخچال فریزر کاربران به جای تعویض آن تصمیم به تعمیر می گیرند که منطقی تر هم به نظر می آید ، اما اگر تجربه تعمیرات مداوم و پشت سرهم را دارید مثلا هر دوماه یکبار مجبور به رفع نقص فنی یخچال خود هستید پس بهتر است با متخصصین مجموعه ریپرپروفایل تماس گرفته و از آنها بخواهید تا مشکل را ارزیابی کرده و به صورت دائمی آن را رفع کنند.

آیا فعالیت بی وقفه یخچال ها برای کارکرد طبیعی موتور مشکل ساز می شود ؟

یخچال ها با توجه به نوع فعالیتی و وظیفه ای که دارند می بایست در تمام ساعات روز فرآیند خنک کنندگی را داشته باشند ، اما اینگونه نیست که به واسطه فعالیت بالا از کار بیفتند ، تنها با انجام برخی نکات مهم و مفید برای عملکرد بهتر بخچال می توانید از آن به خوبی مراقبت کنید.

اما از آنجا که یخچال ها از لوازم مورد نیاز هر آشپزخانه است که نگهداری از مواد غذایی را در همه ساعات روز و بدون وقفه یا خاموش شدن انجام میدهد به همین دلیل ممکن است با مشکلاتی که در ادامه به ان ها می پردازیم روبرو شود .

یخچال فریزر های پروفایل از بهترین برند های یخچال موجود در بازار هستند اما با این حال ممکن است مشکلاتی برای ان ها رخ بدهد ، که ممکن است برخی از این مشکلات بدون نیاز به مراجعه متخصصین و به دست خودتان حل شود .

اما چگونه می توانیم مشکلات احتمال یخچال فریزرها را خودمان حل کنیم ؟

امروزه با گسترش آموزش های مجازی و دسترسی کاربران به اینترنت مقوله یادگیری بسیار آسان شده است ، و نیز تاثیر بسزایی در تمامی زمینه ها بر جای گذاشته ، به همین سبب ما نیز از این فرصت استفاده کردیم تا به شما کاربران عزیز آموزش هایی در راستای رفع خرابی یخچال فریزر را ارائه دهیم.

بنابراین شما می توانید با مطالعه مقالات منتشر شده سایت از این راهنمایی ها بهره ببرید.

در غیراین صورت شما می توانید با تماس با متخصصین ما به این مشکلات بپردازید .

کارشناسان و متخصصین مجموعه ریپر پروفایل درهمه ساعات روز اماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می باشند .

تعمیرکاران یخچال فریزر

تکنسین های این مجموعه با بهره مندی از آموزش های برترین روش تعمیر لوازم خانگی پروفایل و همچنین با استفاده از قطعات اصلی ، با کیفیت و فابریک کمپانی نیاز شما برای تعمیر یخچال پروفایل با ضمانت کیفیت برطرف کنند .

انواع ارایه خدمات مجموعه ریپر پروفایل برای تعمیر یخچال های پروفایل به این صورت می باشد :

 1. شما می توانید با داشتن کارت ضمانت نامه کالا از امکان تعمیر یخچال بدون هزینه برخوردار شوید .
 2. در غیر این صورت می توانید با کارشناسان ما در مجموعه تماس بگیرید تا برای رفع مشکل به شما خدمت رسانی کنند .

پس از بروز مشکل یخچال شما می توانید با توضیح نقایص مشاهده شده با کارشناسان ما و یا شرح این مشکلات در قسمت پرسش و پاسخ سایت اقدام به تعمیر یخچال فریزر پروفایل خود کنید .

تعمیر یخچال فریزر پروفایل

تعمیر یخچال فریزر پروفایل

تعمیر انواع یخچال فریزر

کارشناسان و متخصصین مجموعه ریپر پروفایل با بهره گیری از به روزترین و فنی ترین اموزش های دنیا قادر به تعمیر انواع  یخچال فریزر های پروفایل اعم از قدیمی و جدید هستند .

در نهایت با توجه به تشخیص کارشناسان مجموعه تصمیم به رفع مشکل به روش مختلف گرفته خواهد شد که ممکن است نیاز به حضور تکنسین ها باشد یا اینکه با توضیحات کارشناسان مجموعه خودتان قادر به حل مشکل خواهید شد .

پس از نیاز به تعمیر یخچال فریزر پروفایل خود متخصصین مجموعه ریپر پروفایل در کمترین زمان بعد از تماس بین دو تا سه ساعت برای ارائه خدمات حاضر می شوند .

نگرانی اصلی دارندگان یخچال فریزرهای پروفایل بعد از مواجه شدن با مشکلات این یخچال در مورد قطعات اصلی است  این بدین معناست که دارندگان با توجه به برند یخچال  فریزرهای پروفایل که برند امریکایی است گمان می کنند قطعات مورد نیاز برای ان در دسترس نیست اما این در صورتی است که تکنسین های مجموعه ریپر پروفایل تنها با به کاربردن قطعات اصلی و دارای ضمانت نامه تعمیر یخچال فریزر را انجام خواهند داد .

همچنین علاوه بر استفاده از قطعات اصلی ضمانت نامه ای یکساله برای این قطعات در نظر گرفته شده تا هر گونه مشکلات احتمالی را در اینده پوشش بدهد .

مطلبی که در ادامه می خوانید در مورد مشکلات احتمالی و راه حل های ارایه شده برای رفع این مشکلات است .

با مطالعه این مطالب شما می توانید با انواع نقص های احتمالی یخچال فریزرهای پروفایل خود اشنا شوید تا بتوانید اسان ترین راه را برای تعمیر ان انتخاب کنید .

انواع مشکلات احتمالی یخچال پروفایل

 1. روشن نشدن یخچال
 2. ایجاد صداهای ناهنجار و ناهماهنگ با کارکرد عادی یخچال
 3. لرزش و ویبره شدن یخچال
 4. برفک گرفتن بیش از حد یخچال فریزر
 5. کارنکردن اب سرد کن یخچال
 6. کارنکردن یخ ساز یخچال
 7. تنظیم نبودن دمای یخچال به وسیله کنترل خودکار
 8. عدم سرد کنندگی یخچال در عین روشن بودن
 9. با مشکل مواجه شدن نمایشگر الکترونیک یخچال
 10. کاهش فشار خروجی اب سرد کن
 11. تجمع اب در زیر محظه میوه
 12. مشکلات مربوط به  فیلتر اب
 13. سرد شدن زیادی یخچال

مواردی مذکور از متداول ترین نقص های فنی یخچال فریزرها ی پروفایل هستند که ادامه به ان ها می پردازیم .

شما می توانید با داشتن مشکلات مشابه برای تعمیر یخچال فریزرهای پروفایل خود به مجموعه متخصصین ما مراجعه بفرمایید .

تعمیر برد یخچال پروفایل

تعمیر برد یخچال پروفایل

نقص فنی در برد یخچال

وجود نقص فنی در برد یخچال فریزر های پروفایل یکی از متداول ترین مشکلات احتمالی برای یخچال شما خواهد بود در این صورت شما می توانید با شرح مشکلات و مشاوره گرفتن از کارشناسان ما به این موضوع واقف شوید .

اگر با خاموش شدن صفحه نمایشگر یا با ارور hrs ( اچ ار اس ) و یا با صدای کوتاه و تکه تکه برد مواجه شدید یخچال شما با نقص فنی برد روبرو شده است .

بعد از اگاهی نسبت به وجود مشکل در برد یخچال شما می توانید تصمیم به تعویض این قطعه و جایگذاری قطعه جدید یا تعمیر برد یخچال که به مراتب از هزینه های کمتری برخوردار است بگیرید .

مدت زمان مورد نیاز برای تعویض این قطعه توسط متخصصین ریپر پروفایل بین دو تا سه ساعت خواهد بود که در محل استقرار یخچال فریزر پروفایل شما انجام خواهد شد  .

موارد نقص فنی و ارور اچ اراس شامل موارد زیادی می باشد که در مطالب بعد به تفصیل به آنها خواهیم پرداخت .

خرابی فن داخل یخچال

خرابی فن یخچال پروفایل

خرابی فن یخچال پروفایل

خرابی فن یخچال پروفایل

اگر به هنگام فعالیت فن داخل یخچال فریزرهای پروفایل متوجه کارکرد نامناسب آن شده اید به این شکل که صداهایی که در زمان به هنگام کارکردن فن کم و زیاد می شوند و یا اگر با کاهش سه تا چهار درجه ای دمای یخچال مواجه شدید مطمئنا فن یخچال فریزر شما دچار مشکل شده است که شما دو انتخاب دارید یا می توانید تصمیم به تعویض قطعه کنید و یا به کمک متخصصین مجموعه برای تعمیر آن اقدام کنید  .

سرد نکردن یخچال

سرد نکردن یخچال فریزر های پروفایل می تواند به دلایل متفاوتی باشد از جمله این دلایل می توان به :

 • عدم کارکرد درست کمپرسور که خود می تواند کم شدن فشار کمپرسور باشد
 • خروج گاز و اتلاف آن در سیستم
 • خراب شدن قطعات تشکیل دهنده سیستم دیفراست
 • خراب شدن برد
 • خراب شدن فن
 • قرار دادن ظروف بزرگ بر دیوار پشتی یخچال

اشاره کرد .

توضیحات :

دیفراست یعنی چه : دیفراست شامل سیستم داخلی می باشد که به منظور اب کردن برفک های رادیاتور خنک کننده در یخچال استفاده می شود .

دقت داشته باشید که برخی تعمیرکاران ازاد یخچال فریزر های پروفایل و نمایندگی های غیر مجاز برای رفع مشکل سرد نکردن یخچال از ابتدا به سراغ چک کردن گاز یخچال پروفایل می روند و این در صورتی است که این مشکل دلایل دیگری که شامل موارد بالا می باشد داشته باشد .

تعمیر فن یخچال پروفایل

تعمیر یخچال پروفایل

تعمیر یخچال پروفایل

عدم برفک زدایی

اگر احتمالا اطراف رادیاتور خنک کننده شما پر از برفک شده باشد این به معناست که در روند دیفراست یخچال مشکلی ایجاد شده .

سیستم دیفراست یا از بین بردن برفک رادیاتور خنک کننده دارای قطعاتی می باشد . در صورت عدم کارکرد درست تنها یکی از این قطعات روند ذوب شدن برفک انجام نخواهد شد . برای پیدا کردن مشکل باید با تستر های مخصوص قطعات سازنده سیستم دیفراست مورد ازمایش قرار دهیم تا ببینیم که ایا قطعات سالم هستند یا خیر که این موضوع برای دارندگان یخچال به دلیل نداشتن تجهیزات امکان پذیر نخواد بود . در این صورت باید از با مشاورین ما در مجموعه جنرال الکترونیک در مورد یخچال پروفایل سوال بپرسید . در ادامه اگر بعد از تست کردن قطعات از سلامت ان ها مطمئن شدیم به این نتیجه میرسیم که دلیل خرابی ممکن است از سیم کشی یا در نهایت از عوامل دیگری مانند برد اصلی بوده باشد .

توصیه های مهم در مورد برفک یخچال فریزر پروفایل

دقت داشته باشید که بررسی برفک یخچال پروفایل به میزان قطر برفک وهمچنین نحوه برفک گرفتگی بستگی دارد

 • مثلا اگر برفک یخچال فریزر شما پنج تا ده میلی متر برفک داشته باشد نشان دهنده عدم کارکرد درست سیستم دیفراست می باشد و باید سریعا به کارشناسان ما در مجموعه تعمیر یخچال پروفایل اطلاع بدهید
 • اگر میزان برفک های یخچال کم ولی به صورت قندیل باشد وبا فاصله از هم این قندیل ها تشکیل شده باشند .این اتفاق عادی است و این احتمالا به دلیل قرار گرفتن یخچال شما در یک فضای مرطوب باشد پس می توانید با حذف عامل مرطوب کننده در فضای نگهداریه یخچال این مشکل را حل کنید.

خروج قطره های اب از کناره های نمایشگر اصلی

ممکن است به نگهداری مواد غذایی زیاد در یخچال و همچنین وارد کردن همزمان مواد غذایی زیاد که خود باعث بر هم زدن تعادل دمایی یخچال می شود و همچنین ایجاد فشار بر روی خط لوله اب ممکن است باعث نشت اب از کنار نمایشگر شود .

این امری عادی است و می توان برای جلوگیری از به توصیه های زیر دقت کنید

 • وارد نکردن مواد غذایی گرم به درون یخچال
 • وارد نکردن همزمان مقادیر زیاد مواد غذایی که قصد دارید ان ها را به درون یخچال وارد کنید
 • در طی زمان های یکسان و به صورت دوره ای محل جمع شدن اب زیر خروجی را خشک کنید

توصیه :

شما می توانید در طی دوره های منظم مثلا هر یک سال یک بار به منظور خنک شدن بهتر گاز و افزایش کارایی

یخچال خود را از اتصال به برق خارج کنید . ان را از دیوار فاصله دهید و کندانسور و فضای اطراف ان تمییز کنید شما می توانید برای تمییز کردن این فضا از جاروبرقی و یا دستمال هایی اغشته به مواد تمییز کننده استفاده کنید

همچنین می توانید از فرصت استفاده کنید و در همین زمان فیلتر اب را نیز عوض کنید .

مشکلات یخ ساز یخچال پروفایل

مشکلات یخ ساز یخچال پروفایل

عدم یخ سازی یخچال

ابتدا دقت داشته باشید که یخ ساز یخچال های پروفایل از زمان نصب به مدت ۷۲ ساعت قادر به ساختن قالب های یخ نمی باشد پس باید بعد از نصب بین دو تا سه روز صبر کنید تا دستگاه اماده ساختن یخ شود

ممکن است شیر اب ورودی به دستگاه یخ ساز بسته باشد

یا اینکه لوله انتقال اب از شیر اب تا درون یخچال در فضاهایی دچار تا شدگی تا خم شده باشد

بررسی کنید که یخ سازی برای یخچال در حالت روشن باشد برای این کار باید به برد اصلی یا نمایشگر اصلی مراجعه کنید و وضعیت یخ سازی را در حالت ON   قرار دهید

گرم شدن بدنه اصلی یخچال

به منظور بهتر باز و بسته شدن در های یخچال و همچنین نرم نگه داشتن قالب های لاستیکی دور در و جفت شدن لاستیک با بدنه اصلی لوله های حاوی گاز را نیز از بدنه های کناری و نیز از کنا درها عبور داده اند پس این اصلا جای نگرانی نیست بلکه گرم بودن همین فضاها به معنی سالم بودن چرخه گردش گاز در یخچال است لزا برخلاف تصور عمومی گرم بودن بدنه یخچال هیچ مشکلی ندارد .

نشت اب از یخچال پروفایل

نشت اب از یخچال پروفایل

هنگام استفاده از اب سرد کن یخچال از فضای زیر یخچال اب نشت می کنند

نشت اب یخچال به هنگام استفاده از اب سرد کن می تواند به دلیل خرابی و یا فاسد شدن جنس لوله و یا شلنگ مورد استفاده در قسمت اب سرد کن می باشد برای جلوگیری از مشکل یخچال را به ارامی از دیوار فاصله دهید و مسیر لوله کشی و از سالم بودن شلنگ انتقال دهنده اب به مخزن سرد کن اطمینان حاصل کنید .

و یا در مواردی ممکن است یخچال فریزر شما از کار افتاده باشد ، در این صورت مواد یخ زده درون آن ذوب شده باشد و مایع ذوب شده به خارج از فضای یخچال منتقل شود ، برای کنترل خنک کنندگی فریزر یخچال می توانید با تماس با مشاورین ریپرپروفایل سوالاتی در این باره بپرسید.

توصیه ایمنی :

ممکن است به دلایل مختلف شما مجبور به جابجا کردن یخچال پروفایل خود باشید پس برای انجا این کار باید به توصیه های ایمنی برای جلوگیری از زیان رساندن به یخچال دقت کنید :

هنگام جابجا کرده یخچال در های ان را با چسب ثابت نگه دارید

اگر مجبور به خم کردن یخچال شدید ترجیحا به سمت در ها خم کنید تا از برخورد سیستم انتقال گاز پشت یخچال به اشیائ جلوگیری شود

دقت داشته باشید که قبل از جابجا کردن یخچال اتصالات را اعم از شلنگ های انتقال دهنده اب و یا سیم برق و هر نوع اتصال دیگر را قطع کرده باشید.

کار نکردن یخچال فریزر

اگر مشاهده کردید که مواد غذایی درون یخچال شل شده اند و از حالت یخ زدگی خارج شده اند

ابتدا مسیر سیم برق به این شکل که از سلامت سیم کشی برق و یا در صورت استفاده از سه راهی یا کنترل کننده جریان برق یا محافظ مطمئن شوید

و یا می توانید به صورت میانبر برای تشخیص سالم بودن مسیر سیم کشی به لامپ درون یخچال دقت کنید ، اگر لامپ سالم بود این به این معناست که مسیر سیم کشی سالم است و دلیل کاهش دمای فریزر چیز دیگری است

اما اگر لامپ هم با اتصال به پریز برق کار نکرد باید مسیر سیم کشی را کنترل و بررسی کنیم .

راه های ارتباطی با بزرگترین مجموعه تعمیر یخچال فریزر در تهران :

شماره تلفن تعمیر یخچال پروفایل  :

تلفن تعمیر یخچال پروفایل شرق تهران : ۰۲۱۷۷۸۱۱۸۱۶

تلفن تعمیر یخچال پروفایل شمال تهران : ۰۲۱۲۲۳۶۱۰۵۶ و ۰۲۱۴۴۲۹۲۰۱۹

تلفن تعمیر یخچال پروفایل مرکز شهر تهران: ۰۲۱۸۸۳۴۶۶۸۸ و ۰۲۱۶۶۵۰۹۰۲۰

تعمیر یخچال پروفایل در جنوب تهران : ۰۹۱۲۷۱۴۱۷۰۴

برای انتقادات و پیشنهادات: ۰۹۱۲۸۳۹۳۵۳۲ و ۰۹۱۲۷۱۴۱۷۰۴ تماس حاصل فرمایید.

8 پاسخ به “تعمیر یخچال پروفایل”

 1. محمد گفت:

  ما یه یخچال پروفایل داریم که الان مشکل یخ سازی داره ، نمایندگیتون میتونه مشکلشو حل کنه ؟

  • dmahtyokg گفت:

   کجای تهران قرار دارید ؟
   می توانید با شماره نمایندگی های گروه ریپر پروفایل در سراسر تهران تماس بگیرید تا نزدیک ترین نمایندگی در اسرع وقت به محل شما مراجعه نماید .
   شماره های تماس :
   ۰۲۱۷۷۸۱۱۸۱۶
   ۰۲۱۲۲۳۶۱۰۵۶
   ۰۹۱۲۷۱۴۱۷۰۴

 2. صالحی گفت:

  سلام شما تعمیر کار برای خونه هم میفرستید

  • dmahtyokg گفت:

   سلام بله با شماره تماس های زیر تماس بگیرید تا در اسرع وقت تعمیرکار اعزام کنیم

   ۰۲۱۲۲۳۶۱۰۵۶
   ۰۲۱۲۲۳۶۱۰۵۶

 3. رضوان گفت:

  شماره تماس نمایندگی شرقتون چنده?

  • محمد بختیاری گفت:

   پل های ارتباطی نمایندگی :

   تلفن نمایندگی تعمیر یخچال پروفایل شرق تهران : ۰۲۱۷۷۸۱۱۸۱۶
   تلفن نمایندگی تعمیر یخچال پروفایل شمال تهران : ۰۲۱۲۲۳۶۱۰۵۶ و ۰۲۱۴۴۲۹۲۰۱۹
   تلفن نمایندگی تعمیر یخچال پروفایل مرکز شهر تهران: ۰۲۱۸۸۳۴۶۶۸۸ و ۰۲۱۶۶۵۰۹۰۲۰
   نمایندگی تعمیر یخچال پروفایل در جنوب تهران : ۰۹۱۲۷۱۴۱۷۰۴
   برای انتقادات و پیشنهادات: ۰۹۱۲۸۳۹۳۵۳۲ و ۰۹۱۲۷۱۴۱۷۰۴ تماس حاصل فرمایید.

 4. سجاد احمدی گفت:

  سلام
  ما یه یخچال پروفایل داریم که از همون اولش یخسازش کار نمیکرد. البته از بانه گرفتیم بخاطر همین گارانتی نداره.
  باید تعمیر بشه یا اینکه تعویض ؟
  لطفا راهنمایی کنید.
  ممنون متشکر

  • dmahtyokg گفت:

   سلام برای اینکه بفهمیم مشکل از چیه و چطوری کار میکنه باید تماس بگیرید تا بیشتر کمکتون کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
تعمیر یخچال یا جایگزینی

تعمیر یخچال یا جایگزینی؟

تعمیر یخچال یا جایگزینی؟ [caption id="attachment_1294" align="aligncenter" width="300"] تعمیر یخچال یا جایگزینی[/caption] یخچال ما صداهای عجیب تولید می‌کند چکار باید بکنیم؟ آیا به پشتیبانی تعمیرکاران یخچال فریزر نیاز دارید و نمی‌دانید که یخچال قدیمی خود را تعمیر کنید و یا این ‌که یک دستگاه جدید خریداری کرده و جایگزین آن کنید؟ این پست به شما کمک می‌کند تا در این وارد بهترین تصمیم ممکن را بگیرید. ممکن است در مواردی یخچال پروفایل شما دچار اختلالاتی...

تعمیرکار یخچال ساید بای ساید

قیمت و هزینه تعمیر یخچال در سال ۹۹

قیمت تعمیر یخچال فریزر [caption id="attachment_1094" align="aligncenter" width="300"] قیمت تعمیر یخچال[/caption] در این مقاله می‌خواهیم راجع به قیمت تعمیر یخچال فریزر و هزینه تعمیر یخچال فریزر صحبت کنیم، و نیز تمامی هزینه‌های مربوط به تعمیرات یخچال سایدبای‌ساید را بررسی کنیم و آن‌ها را برای شما شرح دهیم. بررسی ها نشان داده است که با توجه به نوسان نرخ تعمیرات یخچال بسیاری از کاربران برای تعمیر یخچال خود نیاز به یک مرجع به روز برای آگاهی از...

نمایندگی مجاز پروفایل

نمایندگی مجاز پروفایل

نمایندگی مجاز پروفایل [caption id="attachment_1092" align="aligncenter" width="300"] نمایندگی مجاز پروفایل[/caption] در بسیاری از مواقع به هنگام خرابی یخچال فریزر ، برای صاحبان یخچال پروفایل این حساسیت وجود دارد که تعمیرات یخچال خود را به دست چه کسانی می سپارند ، بنابراین انتخاب نمایندگی مجاز پروفایل مهم ترین گام برای تعمیرات یخچال به حساب می آید. پس از گذشت سال ها از زمان تولید اولین نوع یخچال ها ، امروزه با گسترش دانش ساخت و تولید...

درباره ما

شماره تلفن نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک
غرب تهران: ۰۲۱۶۶۵۰۹۰۲۰
شمال تهران : ۰۲۱۲۲۳۶۱۰۵۶
شماره تلفن شبانه روزی :۰۹۱۲۸۳۹۳۵۳۲

شعبه مرکزی ۰۲۱-۶۶۹۴۱۳۷۹ شعبه غرب ۰۲۱-۶۶۵۰۹۰۲۰ شعبه شمال ۰۲۱-۲۲۳۶۱۰۵۶ پاسخگویی 24 ساعته ۰۹۱۲-۸۳۹۳۵۳۲