hamburger menu
شعبه مرکزی ۰۲۱-۶۶۹۴۱۳۷۹ شعبه غرب ۰۲۱-۶۶۵۰۹۰۲۰ شعبه شمال ۰۲۱-۲۲۳۶۱۰۵۶ پاسخگویی 24 ساعته ۰۹۱۲-۸۳۹۳۵۳۲
اسلایدر ریپیر ساید

نمایندگی مجاز پروفایل

نمایندگی مجاز پروفایل

نمایندگی مجاز پروفایل

نمایندگی مجاز پروفایل

نمایندگی مجاز پروفایل

در بسیاری از مواقع به هنگام خرابی یخچال فریزر ، برای صاحبان یخچال پروفایل این حساسیت وجود دارد که تعمیرات یخچال خود را به دست چه کسانی می سپارند ، بنابراین انتخاب نمایندگی مجاز پروفایل مهم ترین گام برای تعمیرات یخچال به حساب می آید.

پس از گذشت سال ها از زمان تولید اولین نوع یخچال ها ، امروزه با گسترش دانش ساخت و تولید لوازم خانگی ، رقابتی شدید بین سازندگان یخچال فریزر و یخچال های ساید بای ساید به وجود آمده است ، که وجود چنین رقابت هایی بسیار سازنده و مفید است ، چرا که سازندگان هر روز در تلاش هستند تا بهترین نوع یخچال ها را تولید و به بازار ارائه کنند.

با این حال که تعداد بسیاری زیادی از نمایندگی های تعمیر یخچال در سطح مناطق مختلف تهران وجود دارد ، اما متاسفانه بیشتر این نمایندگی ها داراری کادری با تعمیرکاران سنتی هستند که از دانش مورد نیاز برای تعمیر یخچال های نسل جدید در انواع برندها بهره نمی برند و ممکن است نوع تعمیری که برای یخچال شما انجام می دهند موقتی بوده و هزینه های بیشتری را در ادامه برای شما در پیش داشته باشد.

چرا تعمیر یخچال امری تخصصی به شمار می آید؟

امروزه کمپانی های سازنده یخچال ، در یخچال فریزرها و یخچال های ساید بای ساید خود امکاناتی را اضافه کرده اند که این ویژگی ها بسیار مناسب استفاده و گجت های خودکاری هستند که کار ها را برای ما آسان تر می کنند ، اما همانطور که میدانید افزودن ویژگی های جدید به یخچال یعنی اضافه شدن سیستم های جدید ، بدین ترتیب تعمیرکاران یخچال موظفند به همراه سازندگان اطلاعات خود را درباره تعمیر یخچال به روز کنند ، از طرف دیگر ایجاد ارتباط بین ساختار های یخچال وضعیتی منحصر به فرد ایجاد می کند که مشابه آن در نمونه های کمتری وجود دارد ، بدین شکل که پیوستگی موجود میان قطعات ایجاب می کند که با وجود مشکلات فنی در هر قطعه بر کارکرد دیگر قطعات تاثیر می گذارد.

بنابراین هر گونه تعمیر موقت و برطرف کردن مشکلات به صورت موقتی ممکن است آسیب هایی جدی را برای یخچال شما در بر داشته باشد ، پس بهتر است به جای سهل انگاری در امر تعمیر ان را به تعمیرکاران مجرب بسپارید تا مشکل یخچال شما را به صورت تخصصی حل کنند.

تعمیر یخچال در برندهای مختلف

اما در مسیر تولید یخچال ها در برندهای مختلف ، طراحان سیستم های متفاوتی برای کارکرد خنک کنندگی یخچال به وجود اوردند ، بدین ترتیب مسیر تولید موتورهای یخچال از یکدیگر جدا شد ، اما چرا باید این ها را بدانیم ؟

از آن جا که برندهای مختلف یخچال در سراسر دنیا از سیستم های خنک کنندگی متفاوتی بهره مند می باشند ، به هنگام تعمیر آنها نیز روش های منحصر به فردی برای هر یک از آن ها وجود دارد.

بنابراین مقوله تعمیر برای یخچال فریزرها در برندهای مختلف امری مهم تلقی می شود چراکه در صورت آگاهی داشتن تعمیرکار یخچال فریزر از جزئیات ساختار و سیستم های مربوط به هر نوع یخچال ، فرآیند تعمیر بسیار آسان تر و سریع تر انجام خواهد گرفت در غیر اینصورت ممکن به دلیل نا آگاهی و نابلد بودن تعمیرکار در اثر تصمیمات اشتباه به یخچال فریزر شما آسیب جدی تری وارد شود.

نمایندگی مجاز یخچال فریزر پروفایل

نمایندگی تعمیر یخچال پروفایل با بیست سال سابقه پیشرو در زمینه های تعمیر یخچال فریزر و تعمیرات یخچال ساید بای ساید بوده است و گام بلندی در مسیر رفع مشکلات یخچال ها داشته است ، متخصصین کاربلد و آشنا با سیستم های مختلف یخچال به راحتی می توانند مشکلات یخچال شما را حل کنند.

این نمایندگی با فعالیت در تمام نقاط تهران با شعبات شرق ، غرب ، شمال و جنوب به صورت شبانه روزی و در همه ساعات هفته بدون تعطیلی در خدمت رسانی به شما عزیزان آماده می باشند.

از خدمات نمایندگی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

اگر اخیرا با این مشکلات برای یخچال خود روبرو شده اید می توانید با ثبت درخواست از متخصصین مجموعه بخواهید تا با کمترین هزینه های تعمیرات این کار را برای شما انجام دهند و نیز به سرعت یخچال شما را به چرخه کاری برگردانند.

همچنین تعمیرکاران یخچال فریزر در نمایندگی مجاز پروفایل قادر خواهند بود تا تمامی مشکلات یخچال شما را در محل رفع کنند که این مزیت به شما در صرفه جویی از هزینه های حمل و نقل و نیز آسیب به بدنه یخچال جلوگیری خواهد کرد.

پل های ارتباطی با نمایندگی مجاز پروفایل :

نمایندگی مجاز پروفایل

نمایندگی مجاز پروفایل

شماره تماس نمایندگی مجاز پروفایل شرق تهران۰۲۱۷۷۸۱۱۸۱۶

شماره تماس نمایندگی مجاز پروفایل شمال تهران۰۲۱۲۲۳۶۱۰۵۶

شماره تماس نمایندگی مجاز پروفایل جنوب تهران : ۰۹۱۲۷۱۴۱۷۰۴

شماره تماس نمایندگی غرب تهران : ۰۲۱۷۷۸۱۱۸۱۶

شماره تلفن پاسخ گوی ۲۴ ساعته تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک۰۹۱۲۷۱۴۱۷۰۴

آدرس : میدان جمهوری خیابان جمهوری  حد فاصل خیابان اسکندری ،  پلاک ۳۸۱ تعمیرگاه مجاز یخچال پروفایل گروه ریپر پروفایل.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
تعمیر یخچال یا جایگزینی

تعمیر یخچال یا جایگزینی؟

تعمیر یخچال یا جایگزینی؟ [caption id="attachment_1294" align="aligncenter" width="300"] تعمیر یخچال یا جایگزینی[/caption] یخچال ما صداهای عجیب تولید می‌کند چکار باید بکنیم؟ آیا به پشتیبانی تعمیرکاران یخچال فریزر نیاز دارید و نمی‌دانید که یخچال قدیمی خود را تعمیر کنید و یا این ‌که یک دستگاه جدید خریداری کرده و جایگزین آن کنید؟ این پست به شما کمک می‌کند تا در این وارد بهترین تصمیم ممکن را بگیرید. ممکن است در مواردی یخچال پروفایل شما دچار اختلالاتی...

تعمیرکار یخچال ساید بای ساید

قیمت و هزینه تعمیر یخچال در سال ۹۹

قیمت تعمیر یخچال فریزر [caption id="attachment_1094" align="aligncenter" width="300"] قیمت تعمیر یخچال[/caption] در این مقاله می‌خواهیم راجع به قیمت تعمیر یخچال فریزر و هزینه تعمیر یخچال فریزر صحبت کنیم، و نیز تمامی هزینه‌های مربوط به تعمیرات یخچال سایدبای‌ساید را بررسی کنیم و آن‌ها را برای شما شرح دهیم. بررسی ها نشان داده است که با توجه به نوسان نرخ تعمیرات یخچال بسیاری از کاربران برای تعمیر یخچال خود نیاز به یک مرجع به روز برای آگاهی از...

برفک یخچال

برفک یخچال فریزر

برفک یخچال فریزر [caption id="attachment_1075" align="aligncenter" width="300"] برفک یخچال فریزر[/caption] یکی از مشکلات همیشگی یخچال فریزرها و نیز یخچال‌های سایدبای‌ساید ، تشکیل برفک می باشد ، از ابتدای ساخت یخچال فریزرها تابه امروز حتی با ساخت و طراحی جدیدترین مدل‌های یخچال در دنیا نیز مشکل برفک یخچال فریزر وجود دارد چراکه ماهیت برفک مربوط به برخورد هواهای گرم و سرد در کنار یکدیگر است ، که امری طبیعی برای یخچال فریزرها می باشد این بدین...

درباره ما

شماره تلفن نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک
غرب تهران: ۰۲۱۶۶۵۰۹۰۲۰
شمال تهران : ۰۲۱۲۲۳۶۱۰۵۶
شماره تلفن شبانه روزی :۰۹۱۲۸۳۹۳۵۳۲

شعبه مرکزی ۰۲۱-۶۶۹۴۱۳۷۹ شعبه غرب ۰۲۱-۶۶۵۰۹۰۲۰ شعبه شمال ۰۲۱-۲۲۳۶۱۰۵۶ پاسخگویی 24 ساعته ۰۹۱۲-۸۳۹۳۵۳۲