hamburger menu
شعبه مرکزی ۰۲۱-۶۶۹۴۱۳۷۹ شعبه غرب ۰۲۱-۶۶۵۰۹۰۲۰ شعبه شمال ۰۲۱-۲۲۳۶۱۰۵۶ پاسخگویی 24 ساعته ۰۹۱۲-۸۳۹۳۵۳۲
اسلایدر ریپیر ساید

صدای یخچال

تعمیر یخچال یا جایگزینی

صدای یخچال فریزر و یخچال های ساید بای ساید

صدای یخچال فریزر

صدای یخچال فریزر

آیا از صداهای ناهنجار یخچال فریزر خانگی خود خسته شده اید؟

آیا نمی توانید صداهای اضافی یخچال را شناسایی و برطرف کنید؟

آیا میدانید چگونه باید این سروصداهای اضافی را برطرف کرد؟

در این مقاله می خواهیم به صورت تخصصی به شما توضیح دهیم که صداهای یخچال چگونه به وجود می آیند و به چه طریق می توانیم آنها را رفع کنیم.

تمامی اطلاعات قرار داده شده در مطلب زیر به وسیله مجرب ترین و کاربلدترین تکنسین های تعمیر یخچال تهیه و آماده شده است ، شما با صرف چند دقیقه از وقت های اضافی خود می توانید روش های کاربردی در حل مشکلات مربوط به صداهای یخچال بیاموزید.

در هنگام روبرو شدن با صداهای ناهنجار یخچال باید چه کار کنیم؟

هر نوع صدایی که از یخچال ساطع شود به هر حال به دلیل خرابی قسمتی از یخچال می باشد چرا که در صورت سالم بودن تمامی قطعات به جز صدای مربوط به کارکردن موتور و فن ، صداهای عجیب و غریب دیگری نخواهید شنید ، پس باید در چنین مواقعی مشکل را پیدا کرده و آن را رفع کنیم ،در غیر اینصورت ممکن است خرابی به دیگر بخش های یخچال سرایت کرده و مشکلات یخچال را بیش از پیش کند.

علت صداهای یخچال

علت صدای تیک ‌تیک ‌‌و یا تق تق در یخچال و ساید بای ساید جنرال الکتریک ، پروفایل ، مابه ، وایت هاس‌.
اگر در منزل یا محل کار خود از یخچال فریزر و یا ساید بای ساید آمریکایی نظیر جنرال الکتریک ، مابه  وایت هاوس و یا پروفایل استفاده میکنید خواندن این مقاله راجع به علت صدای یخچال جنرال الکتریک ، مابه ، وایت هاوس ، پرفایل کمک ‌زیادی به درست شدن دستگاه شما خواهد کرد.

صدای نامتعارف یخچال ( صدای تیک تیک ‌و یا تق تق) در یخچال جنرال الکتریک ، مابه ، وایت هاوس و پروفایل میتواند علت های زیادی داشته باشد که به آن ها اشاره میکنیم.

 • تمیز کردن کندانسور یخچال (لوله های گاز یخچال جنرال الکتریک ، مابه ، وایت هاوس و پروفایل)
  معمولا پس از چند سال استفا‌ده مداوم از یخچال فریزر جنرال الکتریک ، مابه ، وایت هاوس و یا پروفایل دستگاه شما دچار خاک گرفتی در محل لوله های گاز ( کندانسور) میشود که در پشت یخچال و در کنار موتور قرار دارد و میبایست لوله ها به طور کامل شتست و شو و تمیز شود.برای تمیز کردن کندانسور دستگاه میتوان از جارو برقی و یا آب استفاده کرد.
 • صدای یخچال

  صدای یخچال

  این گرد و غبار ناشی از باز ماندن درب پنجره ها و هوای آلوده شهر ، و یا گرد و غبار ناشی از بازسازی منزل میباشد که توسط فن کندانسور به داخل کندانسور کشیده میشود، و باعث گرم شدن و داغ شدن بیش از حد موتور شده و صدای تیک تیک و یا تق تق موتور را به همراه دارد.

 • میتوانید برای تمیز کردن کندانسور و سرویس یخچال جنرال الکتریک ، مابه ، پروفایل و یا وایت هاوس با شماره تلفن های در صفحه تماس حاصل فرمایید.
  خرابی کمپرسور در یخچال جنرال الکتریک ، مابه ، وایت هاوس و یا پروفایل
  اگر دستگاه شما دچار صدای تیک‌تیک و یا تق تق (هر چند ثانیه یکبار) شده ، ممکن است موتور یا کمپرسور دستگاه دچار نقص فنی شده باشد و در این حالت میبایست دستگاه را به سرعت از برق بیرون کشیده و به شماره تعمیرکار یخچال جنرال الکتریک ، مابه ، وایت هاوس و پروفایل که در صفحه موجود میباشد تماس بگیرید.
 • این صدا به موجب استارت نخوردن موتور یا کمپرسور در یخچال جنرال الکتریک ، مابه ، وایت هاوس و پروفایل میباشد که تکرار عملیات استارت نخوردن باعث میشود تا بی متال یا همان فیوز حرارتی کمپرسور برای جلوگیری از آتش سوزی و گرمتر شدن بیش از حد موتور برق موتور را قطع کند.
صدای یخچال

صدای یخچال

 • خرابی مادر برد دستگاه یا همان برد پاور در یخچال جنرال الکتریک ، مابه ، وایت هاوس و پروفایل
  ممکن است هر چند ثانیه یکبار به صدای تیک تیک و یا تق تق از یخچال برخورد کنید و این صدا به خصوص در زمان استارت و شروع به کار کردن دستگاه باشد که در این حالت دستگاه بعد از چندبار تیک تیک کردن به یکباره شروع به کار میکند.

برد پاور دستگاه که وظیفه برق رسانی به قسمت های مختلف دستگاه را به عهده دارد معمولا به مرور زمان و یا به دلیل نواسانات متعدد برق منطقه مستحلک شده و آسیب میبیند.در این حالت اصطلاحا منبع تغذیه در برد پاور به مشکل برخورد میکند و ظرفیت خازن ها و مقاومت ها و همچنین آی سی های روی برد پاور پایین می آید و یا نیم سوز میشود که این امر باعث میشود برق رسانی به کمپرسور مختل و یا ضعیف شود و موتور به هنگام شروع به کار به صدای تیک تیک و یاتق تق بیفتد .

صدای یخچال

صدای یخچال

 • برای تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک و مابه و پروفایل و وایت هاوس میبایست با شماره های ثبت شده در این صفحه تماس بگیرید.
  خرابی در فن خنک‌کننده کمپرسور
  در این حالت اگر فن خنک کننده موتور دستگاه به هر دلیلی از کار بایستد و یا به آرامی حرکت کند باعث گرم شدن بیش از حد موتور شده و صدای تیک تیک‌و یا تق تق را به همراه دارد.
  کار نکردن فن خنک‌کننده میتواند چند دلیل داشته باشد که میتوان به سوختن خود فن و یا برق رسانی ضعیف به فن که توسط برد پاور ، ناقص انجام شود اشاره کرد.
  برای رفع ایراد میتوانید با شماره های موجود در این صفحه تماس بگیرید تا تکنسین های ما خود را به سرعت به محل رسانده و دستگاه شما را تعمیر نمایند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
تعمیر یخچال یا جایگزینی

تعمیر یخچال یا جایگزینی؟

تعمیر یخچال یا جایگزینی؟ [caption id="attachment_1294" align="aligncenter" width="300"] تعمیر یخچال یا جایگزینی[/caption] یخچال ما صداهای عجیب تولید می‌کند چکار باید بکنیم؟ آیا به پشتیبانی تعمیرکاران یخچال فریزر نیاز دارید و نمی‌دانید که یخچال قدیمی خود را تعمیر کنید و یا این ‌که یک دستگاه جدید خریداری کرده و جایگزین آن کنید؟ این پست به شما کمک می‌کند تا در این وارد بهترین تصمیم ممکن را بگیرید. ممکن است در مواردی یخچال پروفایل شما دچار اختلالاتی...

تعمیرکار یخچال ساید بای ساید

قیمت و هزینه تعمیر یخچال در سال ۹۹

قیمت تعمیر یخچال فریزر [caption id="attachment_1094" align="aligncenter" width="300"] قیمت تعمیر یخچال[/caption] در این مقاله می‌خواهیم راجع به قیمت تعمیر یخچال فریزر و هزینه تعمیر یخچال فریزر صحبت کنیم، و نیز تمامی هزینه‌های مربوط به تعمیرات یخچال سایدبای‌ساید را بررسی کنیم و آن‌ها را برای شما شرح دهیم. بررسی ها نشان داده است که با توجه به نوسان نرخ تعمیرات یخچال بسیاری از کاربران برای تعمیر یخچال خود نیاز به یک مرجع به روز برای آگاهی از...

نمایندگی مجاز پروفایل

نمایندگی مجاز پروفایل

نمایندگی مجاز پروفایل [caption id="attachment_1092" align="aligncenter" width="300"] نمایندگی مجاز پروفایل[/caption] در بسیاری از مواقع به هنگام خرابی یخچال فریزر ، برای صاحبان یخچال پروفایل این حساسیت وجود دارد که تعمیرات یخچال خود را به دست چه کسانی می سپارند ، بنابراین انتخاب نمایندگی مجاز پروفایل مهم ترین گام برای تعمیرات یخچال به حساب می آید. پس از گذشت سال ها از زمان تولید اولین نوع یخچال ها ، امروزه با گسترش دانش ساخت و تولید...

درباره ما

شماره تلفن نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک
غرب تهران: ۰۲۱۶۶۵۰۹۰۲۰
شمال تهران : ۰۲۱۲۲۳۶۱۰۵۶
شماره تلفن شبانه روزی :۰۹۱۲۸۳۹۳۵۳۲

شعبه مرکزی ۰۲۱-۶۶۹۴۱۳۷۹ شعبه غرب ۰۲۱-۶۶۵۰۹۰۲۰ شعبه شمال ۰۲۱-۲۲۳۶۱۰۵۶ پاسخگویی 24 ساعته ۰۹۱۲-۸۳۹۳۵۳۲