hamburger menu
شعبه مرکزی ۰۲۱-۶۶۹۴۱۳۷۹ شعبه غرب ۰۲۱-۶۶۵۰۹۰۲۰ شعبه شمال ۰۲۱-۲۲۳۶۱۰۵۶ پاسخگویی 24 ساعته ۰۹۱۲-۸۳۹۳۵۳۲
slider

درباره ما

تعمیرکار یخچال ساید بای ساید

معرفی مجموعه ریپرپروفایل

پل های ارتباطی نمایندگی :

تلفن نمایندگی تعمیر یخچال پروفایل شرق تهران : ۰۲۱۷۷۸۱۱۸۱۶

تلفن نمایندگی تعمیر یخچال پروفایل شمال تهران : ۰۲۱۲۲۳۶۱۰۵۶ و ۰۲۱۴۴۲۹۲۰۱۹

تلفن نمایندگی تعمیر یخچال پروفایل مرکز شهر تهران: ۰۲۱۸۸۳۴۶۶۸۸ و ۰۲۱۶۶۵۰۹۰۲۰

نمایندگی تعمیر یخچال پروفایل در جنوب تهران : ۰۹۱۲۷۱۴۱۷۰۴

برای انتقادات و پیشنهادات: ۰۹۱۲۸۳۹۳۵۳۲ و ۰۹۱۲۷۱۴۱۷۰۴ تماس حاصل فرمایید.

 مجموعه نمایندگی های ریپر پروفایل با سابقه فعالیت ۴۰ ساله در زمینه تعمیرات انواع لوازم خانگی در نقاط مختلف تهران اماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشد .

در این راستا مجموعه نماینگی های ریپر پروفایل کوشیده اند تا با بهره گیری از جدیدترین و بروزترین روش های فنی تعمیرات لوازم خانگی از برترین شرکت های روز دنیا همچون کمپانی ریپر پروفایل امریکا بهترین خدمات در محل را در اختیار شما عزیزان قرار دهند .

کارشناسان مجموعه ریپر فایل در تمامی روزهای هفته و در ۲۴ ساعت شبانه روز حاضر در امر خدمات رسانی به صورت حضوری و غیر حضوری می باشند کافیست از پل های ارتباطی که اختیار شما قرار داده ایم اگاهی به عمل اورید .

همچنین در این راستا به خدمت رسانی در محل اکتفا نکردیم ، تلاش ما بر این بوده است تا بتوانیم با جمع اوری اطلاعات مفید و کاربردی در انواع زمینه ها مانند معرفی انواع لوازم خانگی به منظور شناخت برای خرید محصولات ، ارائه اطلاعات مفید و صد درصد کاربردی با بیانی ساده و قابل فهم برای کاربران در جهت برطرف کردن مشکلات لوازم خانگی ، و به روز رسانی دوره ای این مطالب به وسیله کارشناسان مجموعه ریپر پروفایل .

امیدواریم بتوانیم با کسب بهترین تجارب در زمینه خدمات رسانی اعتماد شما همشهریان عزیز را جلب کنیم .

شما می توانید با تکیه به دانش مجموعه نمایندگی های ریپر پروفایل با دارا بود بیش از صد هزار کارشناس و مشاور در زمینه تعمیرات و اگاهی رسانی این اطمینان را داشته باشید تا بتوانید مشکلات لوازم خانگی خود را به ما بسپارید .

شعبه های نمایندگی ریپز پروفایل در تمامی نقاط تهران اعم از شرق ، غرب ، شمال و جنوب با ارائه مدارک رسمی شرکت در خدمت رسانی به شما عزیزان حاضر اند .

درباره ما

شماره تلفن نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک
غرب تهران: ۰۲۱۶۶۵۰۹۰۲۰
شمال تهران : ۰۲۱۲۲۳۶۱۰۵۶
شماره تلفن شبانه روزی :۰۹۱۲۸۳۹۳۵۳۲