hamburger menu
شعبه مرکزی ۰۲۱-۶۶۹۴۱۳۷۹ شعبه غرب ۰۲۱-۶۶۵۰۹۰۲۰ شعبه شمال ۰۲۱-۲۲۳۶۱۰۵۶ پاسخگویی 24 ساعته ۰۹۱۲-۸۳۹۳۵۳۲
اسلایدر ریپیر ساید

چگونه خودمان مشکلات یخچال را حل نماییم

حل مشکلات یخچال بدون تعمیرکار

حل مشکلات یخچال بدون تعمیرکار

حل مشکلات یخچال بدون تعمیرکار

یخچال فریزرها یکی از مهمترین وسیله ها در آشپزخانه و همچنین دیگر مراکز از جمله شرکت ، کارخانه مغازه و غیره میباشد. معمولا در این محل بدلیل بالا بودن تعداد افرادی که از این وسیله استفاده مینمایند ، سرویس و تعمیر یخچال فریزر یکی از نکات مهم در نگهداری این وسیله میباشد ، گاهی اوقات ممکن است محلی که هستیم به تعمیرکار یخچال فریزر دسترسی نداشته باشیم و ممکن است برای یخچال فریزر پروفایل شما مشکلی پیش بیاید پس نیاز است خودمان دست بکار شویم و سعی کنیم با رعایت کردن چند نکته که در این مقاله به آن اشاره میکنیم به حل مشکلات یخچال بدون تعمیرکار بپردازیم.

خودمان تعمیرکار یخچال باشیم

حل مشکلات یخچال بدون تعمیرکار در مرحله اول ممکن است ترسناک و دلهره آور باشد ولی با مواردی که در این مقاله به آن اشاره میکنیم این مشکل به راحتی حل میشود.

اما در ابتدا و قبل از اقدام به هرکاری ایتدا باید بدانید ، مشکل از چیست و قرار است چه کاری را برای تعمیر یخچال انجام داد. بیشترین موارد خرابی یخچال فریزرها در زیر به آنها اشاره شده است.

علائم و نشانه های یخچال فریزر خراب شده

حل مشکلات یخچال بدون تعمیرکار

حل مشکلات یخچال بدون تعمیرکار

سر و صدا یخچال فریزر

گاهی اوقات با بالا رفتن سروصدای موتور یخچال فریزرها ممکن است  نیاز به تعویض موتور یخچال فریزر باشد ، و ممکن است متوجه شوید با بوجود آمدن همچین مشکلی یخچال فریزر نیز بدرستی و بطور معمولی خنک نمیکند که در این صورت بدلیل اینکه کار تخصصی است باید با یک تعمیرکار یخچال فریزر و یا نمایندگی تعمیر یخچال پروفایل تماس بگیرید تا درداسرع وقت نسبت به تعمیر یخچال فریزر پروفایل شما به یاریتان بپیوندند.

ممکن است این سروصدا توسط میله ها و توری های پشت یخچال بدلیل اینکه سطح قرار گرفته مسطح نیست باشد که با تراز کردن آن میتوانید این مشکل را به راحتی حل کنید.

گاهی ممکن است آن گونه که فکر می کنید یخچال شما بزرگ نباشد و شما بتوانید قبل از مراجعه به تعمیرکاران یخچال خودتان مشکل آن را برطرف کنید که این به نوبه خود صرف جویی در هزینه ، زمان و غیره نیز می باشد.

البته که شناخت مشکلات متداول یخچال و نیز برطرف نمودن مشکلات آن نیاز به دانش تخصصی دارد اما این موضوع را در نظر داشته باشید که شما نیز می توانید با بهره گیری از این اطلاعات و دانش ساخته و پرداخته شده که مشاورین گروه ریپرپروفایل با زبان قابل درک و ساده دراختیار شما قرار داده اند استفاده کنید ، کافیست شما وسایل و ابزارهای مربوط به عملیات تعمیر را داشته باشید تا بتوانید به وسیله خودتان مشکل را برطرف کنید.

اما در این راستا باید به این مهم دقت داشته باشید که هر تغییر جزئی و سرخود ممکن است باعث ایجاد مشکلات دیگری در یخچال شما شود پس خواهشمندیم قبل از هرگونه دستکاری های خودسرانه مطالب ارائه شده را با دقت بخوانید.

چگونه خودمان مشکلات یخچال را حل نماییم

همچنین قابل توجه کاربران عزیز نزدیک به ۹۵ درصد مشکلات و همین طور روش های ارائه شده مربوط به آنها در همه یخچال ها یکسان می باشد و شما می توانید هرگونه مشکل را در هر یخچال فریزر را پوشش دهید.

از شما می خواهیم مطالب زیر را بخوانید و نیاز خود را در حل کردن مشکلات یخچال فریزر پروفایل نیز برطرف نمایید اگر موفق به انجام این کار نشدید می توانید به راحتی با تماس با مشاورین ما در مجموعه ریپرپروفایل ارتباط برقرار نمایید و از راهنمایی متخصصین استفاده کنید.

دقت داشته باشید از این نظر شما را وادار به مطالعه این مطالب می کنیم تا از دانش تخصصی مربوط به تعمیر یخچال آگاه شوید برای مثال ممکن است با موارد روبرو شویم که در موتور یخچال در برخی از قطعات با صدای ریپ مانند و یا غژعژ مانندی روبرو شویم و تصمیم به تعویض قطعه مورد نظر بنماییم در صورتی که ممکن است مشکل پیش آمده مربوط به اتصالات الکتریکی یخچال و یا نقص در مدار های الکتریکی یخچال باشد و اصلا نیازی به تعمیر و تعویض قطعات نباشد ، بنابراین خواندن مطالب به شما در تصمیم گیری درست در هنگام مواجهه با این چنین مشکلات کمک می کند.

عمده مشلات مربوط به یخچال مواردی هستند که در زیر به آن ها اشاره کرده ایم پس با دقت آن ها را مطالعه کنید و راه حل های مربوط به هر کدام را پیاده سازی کنید تا فورا مشکل شما حل شود.

یخچال روشن نیست یا خنک نمی کند یا کار نمی کند

حل مشکلات یخچال بدون تعمیرکار

حل مشکلات یخچال بدون تعمیرکار

در مقاله حل مشکلات یخچال بدون تعمیرکار با شما یاد می دهیم که چگونه یخچال را از حالت استند بای به حالت عادی برگردانید.

۱٫در این حالت ممکن است اتصال برق شما به هر دلیلی از بین رفته باشد ، که خود می تواند به دلیل خرابی پریز برق باشد یا اینکه برق ساختمان قطع شده باشد و یا اینکه در مواردی سیم های حامل جریان برق از پریز تا درون موتور اصلی یخچال دچار قطعی شده باشد ، شما باید با بررسی مسیر سیم حامل جریان برق این قطعی را برطرف کنید ، ممکن است دوشاخه سیم برق خراب شده باشد می توانید آن را نیز بررسی کنید.

۲٫خرابی ترموستات یخچال در روند کارکرد مناسب یخچال شکاف ایجاد می کند و باعث عدم خنک کنندگی یخچال می شود ، ترموستات را تعویض ویا در صورت امکان تعمیر ، آن را تعمیر کنید.

۳٫خرابی رله استارت کارکرد معمولی و طبیعی یخچال را بر هم میزند و جریان فعل و انفعالات یخچال را قطع می کند ، رله استارت را تعویض کنید .

۴٫مسیر های برقرار کننده ارتباط بین رله ها و ترموستات خراب اند باید آن ها بررسی و در صورت خراب بودن آن ها را تعویض کنید.

صدای زیاد و ناهنجار یخچال برای چیست

هر جند وقت یکبار ممکن است با این مشکل یخچال که صدای بسیار زیاد آن است روبرو شوید ، اما واقعا صدای زیاد یخچال به چه علت است؟

شاید شما تصور کنید که حل مشکلات یخچال بدون تعمیرکار امری غیرممکن است و شاید فکر کنید که نمی توانید صداهای آزاردهنده یخچال را خودتان برطرف کنید ولی ما شما را برای حل این مشکل راهنمایی می کنیم.

سروصدا در موتور فن یخچال

 • موتور فن اپراتور یخچال دارای مدار هایی است که نیاز است به صورت سالانه و یا در دوره های مشخص و مرتب آن را بررسی و سرویس کنیم در غیر این صورت دچار مشکلاتی خواهد شد که سبب بروز صداهایی بلند و ناهنجار می شود بنابراین یکی از دلایل این صداها موتور فن اپراتور که گاها خیلی آزاردهنده نیز می باشد است.

برای رفع این مشکل می توانید با کمی روغن کاری از پس آن بربیایید که در هشتاد درصد موارد به همین طریق مشکل حل می شود ولی اگر موفق به حل آن نشدید باید قطعه مورد بحث را تعویض نمایید.

سروصدا در سیستم خنک کنندگی یخچال

 • در سیستم خنک کنندگی یخچال محل قرار گیری فن های یخچال در مجاورت توده های برفک های تولید شده در فضای زیری یخچال است ، خب بدین ترتیب با زیاد شدن برفک های موجود در فضای فن و برخورد پره های فن به برفک سبب تولید صداهای آزاردهنده می شود ، بنایراین می توانید با بررسی برفک های تولید شده در زمان های مشخص و در دوره های تعیین شده از این مشکل جلوگیری کنید.
 • در عنوان قبلی از “دوره های مشخص شده قبلی نام برده شد ” دقت داشته باشید که در یخچال ها مواردی از کنترل سیستم ها وجود دارد که باید به وسیله صاحبان یخچال انجام شود برای مثال بررسی برفک یخچال ، ویا کنترل الکترو فن های یخچال که شما می بایست زمان های مشخصی برای چک کردن آن ها در نظر بگیرید تا بتوانید آن ها را مرتب بررسی کنید مانند زمان های مشخص شده شش ماهه و یا یکساله ، این عمل باعث می شود که یخچال شما با مشکلات کمتری روبرو شود و عمر مفید بیشتری داشته باشد که خود از روش های نگهداری یخچال است.

صداهای تق تق مانندی که از طرف محفظه یخچال فریزر می شنوید

چگونه خودمان مشکل یخچال را حل کنیم

چگونه خودمان مشکل یخچال را حل کنیم

صداهای تک تک و تق تق مانندی که در بعضی از موارد اتفاق می افتد و البته در هنگام روشن شدن موتور خنک کننده و یا به هنگام فعالیت کمپرسور است می تواند به دلیل شل شدن ظرف اب سرد کن و یا یخ ساز و سایش آن با بدنه اصلی یخچال باشد.

برای رفع آن می توانید با بررسی محفظه ابسرد کن و یخ ساز و اچرکشی آن اقدام کنید و اطمینان حاصل کنید که صدای ایجاد شده از آنجا است.

صدای مربوط به یخ زدایی

از دیگر صداهای یخچال مربوط به سیستم یخ زدایی یخچال فریزر است که امری طبیعی است که یخچال در طی زمان های منظم ۲۴ و یا ۴۸ ساعته آن را انجام می دهد.

اما اگر چنانچه صدای مربوط به یخ زدایی یخچال بیش از اندازه معمول است باید سیستم دیفراست یخچال فریزر را کنترل کنید و کارکرد طبیعی آن را مورد بررسی قرار دهید.

صدای شر شر آب که حس می کنید در فضایی از یخچال در حال ریزش است

نشت آب از یخچال فریزر

نشت آب از یخچال فریزر

این صدا می تواند مربوط به ریزش اب از لوله های انتقال آب به درون محفظه یخ ساز باشد شما میبایست ابتدا مسیر لوله مورد نظر را بررسی کنید تا از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید زیرا ممکن است با قرار گرفتن لوله اب در فضاهایی که مورد اصابت مستقیم آفتاب و نور خورشید قرار دارند باعث پوسیدگی آن شوند و یا اینکه ممکن است محل قرار گیری یخچال در محیطی مرطوب باشد که قطره های آب بر لوله ها جمع شده و بریزند.

در مرحله دوم بررسی کنید در هر دوانتهای لوله انتقال اب مشکلی وجود نداشته باشد بدین معنا که محل اتصال لوله به قطعه ورودی محفظه یخساز دچار دررفتگی یا مشکل دیگری شده باشد .

هر دو مرحله گفته شده را در مورد اب سرد کن بررسی کنید .

صدای ایجاد شده فن که کم و زیاد می شود

حل مشکلات یخچال بدون تعمیرکار

حل مشکلات یخچال بدون تعمیرکار

در برخی موارد صداهایی ایجاد می شود که به نظر می رسد دامنه ای ایجاد شده که صدای فن در آن نوسان می کند و در آن کم و زیاد می شود ، ابتدا در نظر داشته باشید که این صدا به هیچ وجه طبیعی نمی باشد و این بدین معناست که فن یخچال فریزر شما دچار مشکل شده است و یا ممکن است در حالت نیم سوختگی قرار گرفته باشد .

همانطور که قبلا در مورد ارتباط بخش ها و سیستم های مختلف درونی یخچال توضیحاتی داده ایم و ذکر نموده ایم که مشکلات مربوط به الکتروفن ها ممکن است به دیگر بخش ها نیز آسیب وارد کنند ، توجه شما را به بررسی این مشکل مهم جلب می کنید و به شما این هشدار را می دهیم تا فورا مسئله مورد نظر را حل کنید .

ممکن است صدای ایجاد شده به دلیل آشغال گرفتگی پره های فن باشد که با تمییز کردن آن مشکل حل شود و یا ممکن است با قرارگیری یخچال فریزر در فضای پر رطوبت پره های فن دچار زنگ زدگی شده باشند پس شما می توانید با اندکی روغن کاری از سوختن فن جلوگیری کنید اما اگر با انجام این دو فرآیند مشکل حل نشد باید نسبت ب تعویض قطعه مورد نظر اقدام کنید.

کاهش دما به سرعت در حال انجام شدن است و کنترل خودکار نمی شود

ترموستات یخچال حاوی چند لوله وسوپاپ می باشد که به علل مختلف ممکن است لوله ها از جای خود خارج شوند و عمل ترموستات به درستی شکل نگیرد در این حالت باید بررسی کنید که هر کدام از بخش های مختلف ترموستات در جای درست خود قرار گرفته باشند. یکی از این لوله ها “لوله بلو” نام دارد که با خارج شدن آن کنترل دمای یخچال دیگر انجام نمی شود ، از قرارگیری آن در جای درست اطمینان حاصل کنید.

باز ماندن درب یخچال

باز ماندن درب یخچال

باز ماندن درب یخچال

گاها ممکن است برای شما اتفاق افتاده باشد که به سراغ یخچال رفته باشید و ببینید که درب یخچال باز مانده است ، البته این جای تعجب ندارد چرا به دلایل مختلف ممکن است این اتفاق افتاده باشد که در ادامه به آنها می پردازیم.

به غیر فراموشی از بستن درب یخچال علل دیگری نیز وجود دارد که باعث بازماندن درب یخچال می شود مانند خرابی لاستیک های استفاده شده در اطراف درب یخچال.

در درون لاستیک های اطراف درب یخچال گاها قطعاتی از آهن ربا استفاده می شود که به مرور زمان این لاستیک ها فاسد می شوند یا ممکن است دچار خوردگی شوند و اهنربای درون آنها خارج شده باشد که باعث ایجاد یک فضای خالی در طول لاستیک می شود که از چسبندگی لاستیک به بدنه اصلی جلوگیری می کند و باعث باز ماندن درب یخچال می شود.

علت دیگر مربوط به تراز نبودن یخچال است ، گاها با تراز نبودن بدنه یخچال اگر بعد از بستن درب آن را رها کنیم ، درب باز شده و دمای یخچال افزایش پیدا می کند و سیستم کنترل خودکار مرتب در حال کارکردن است که به آن فشار وارد خواهد شد و باعث فرسودگی بیش از پیش آن می شود.

برفک یخچال

برفک یخچال فریزر

برفک یخچال فریزر

تمامی اطلاعات کاربردی و مهم در مورد برفک یخچال فریزر در صفحه “برفک یخچال فریزر ” قرار داده شده است تا شما بتوانید تمامی هر آنچه که نیاز است در مورد برفک یخچال بدانید دسترسی پیدا کنید ، اما در ادامه نیز می خواهیم خلاصه ای از این مطالب را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

برفک گرفتن از عوامل طبیعی برای یخچال فریزر می باشد که افزایش بیش از حد آن می تواند باعث افزایش فرسودگی موتور یخچال و کندانسور شود و نیز راندمان خنک کنندگی یخچال را کاهش دهد ، بنابراین با انجام چندین فرآیند ساده هم می توانید از آن جلوگیری کنید و هم به خنک کنندگی یخچال کمک کنید.

ابتدا برای شما توضیح می دهیم که برفک برای چه و چگونه به وجود می آید؟برفک در واقع تبدیل شدن گرمای مربوط به غذاهای وارد شده به یخچال و یا گرمای بیرونی یخچال که در هنگام مواجه شدن با هوای درونی یخچال رخ می دهد به حالت یخ یا همان برفک است که اصطلاح به آن میعان می گویند و در کل امری طبیعی برای یخچال است ، و در واقع حتی به هنگام باز و بسته کردن درب یخچال نیز صورت می گیرد حتی به صورت ناچیز ، اما مزیت جالب یخچال این است که برای برفک فضایی سازمان یافته تعریف شده است و آن هم بر روی لوله های برفک گیر است که خود نوعی ویژگی بسیار خوب تلقی می شود.

شکل گیری برفک در یخچال فریزر

اما در برخی موارد برفک در جاهای نامناسب تشکیل می شود که این ناهنجاری آن است و یا بیش از حد معمولی یخچال برفک میگیرد که آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم .یکی از این موارد تولید برفک در اطراف درب یخچال است که می تواند به دلیل خوردگی لاستیک دور درب یخچال باشد و یا اینکه احتمالا درب یخچال در بازه های زمانی طولانی باز مانده است.

اگر برفک را تمامی نقاط یخچال و به صورت کم قطر مشاهده می کنید این میتواند به دلیل پایین بودن دمای یخچال باشد ، و یا اینکه سیستم جریان هوای داخلی یخچال مشکل پیدا کرده است ، در واقع فضای درونی یخچال دارای سیستم گردش داخلی است که هوای سرد را در همه فضاهای یخچال پخش می کند اما اگر این سیستم دچار نقص شود و از کار بیفتد هوای گرم ورودی بعد از بسته شدن درب یخچال گیر می افتد و در فضاهای مختلف به برفک تبدیل می شود.

گردش هوای داخلی به وسیله فن های تعبیه شده در فضای درونی یخچال انجام می شود ، بنابراین با کنترل کارکرد فن های یخچال از سلامت سیستم خنک کنندگی یخچال آگاه شوید.

کمپرسور یخچال فریزر مسئول راه اندازی جریان گاز یخچال بین لوله های های سر بسته حاوی آن است ، کارکرد کمپرسور دارای ی سیکل مشخص می باشد که با با هربار فعالیت آن خنک کنندگی صورت می گیرد ، اما اگر این بخش به خوبی کار نکند ، می تواند مشکلاتی اعم از برفک گرفتن در بخش هایی از یخچال را ایجاد کند ، اما این نوع برفک دارای نشانه هایی مشخص می باشد ، و آن هم برفک گرفتن در نقاطی خاص می باشد و نه در همه ی نقاط یخچال پس به این نکته دقت کنید.

به طور خلاصه برای رفع مشکل برفک یخچال مراحل زیر را انجام دهید :

 • لاستیک اطراف درب یخچال را بررسی کنید
 • الکتروفن گردش هوای داخلی یخچال را بررسی کنید
 • تراز بودن یخچال برای بسته شدن بهتر درب یخچال را کنترل کنید
 • سیستم دیفراست یخچال را بررسی کنید
 • عملکرد طبیعی کمپرسور را بررسی کند

اگر موارد بالا بررسی کردید اما همگی کنترل شده بودند و نیز اگر برفک ایجاد شده اخیرا مشاهده شده باشد ، می تواند به یکی از دلایل زیر باشد :

 • قرار دادن غذای گرم به درون یخچال بلافاصله بعد از استفاده
 • بازماندن درب یخچال به صورت طولانی مدت
 • بارگیری بیش از حد به صورت یکباره

برفک زدن لوله های پشتی یخچال فریزر

برفک لوله های پشتی یخچال

برفک لوله های پشتی یخچال

گاها ممکن است برفک بر روی لوله های مسی پشت یخچال ایجاد شوند که سه دلیل می تواند داشته باشد:

 • زمان بندی سیستم دیفراست دچار مشکل شده است
 • گرم کننده سیستم دیفراست خراب شده است
 • ترموستات خوب کار نمی کند

دیفراست در واقع سیستم یخ زدایی یا همان بخش کنترل برفک برای یخچال ها است که برفک های تولید شده را از بین می برد و یا تا حدودی کنترل می کند که خود سیستم دیفراست تایمر یا افزونه زمان دارد که در زمان های مشخصی شروع به فعالیت می کند اگر این زمانبندی به هم بریزد برفک ها زیاد می شوند و از طرف دیگر این سیستم حاوی یک ف گرم کننده و یا به اصطلاح هیتر می باشد که اگر خراب شود فرآیند یخ زدایی به خوبی انجام نمی شود بنابراین شما می بایست توضیحات گفته شده را در نظر بگیرید و آن ها را به کار ببندید.

موتور یخچال مداوم کار می کند و خاموش نمی شود

حل مشکلات یخچال بدون تعمیرکار

حل مشکلات یخچال بدون تعمیرکار

گاهی موتور یخچال به صورت پیوسته کار می کند که باعث ایجاد سرو صدای بیش از اندازه می شود و از طرفی موتور یخچال را داغ می کند و به آن فشار می آورد و نیز باعث افزایش هزینه های برق می شود.

اگر در فضای منزل خود و یا هر مکان دیگری که یخچال را در آن نگه داری می کنید گرد و غبار و خاک وجود دارد ، باید بدانید که این گرد و غبار ها اطراف لوله های کندانسور و اطراف کویل ها را کثیف کرده است.

از دیگر عوامل این اتفاق تنظیم دستی یخچال بر دماهای پایین است ، بسیاری از صاحبان یخچال فریزر برای کاهش هزینه های برق و کاهش سر و صداهای اضافی این کار را انجام می دهند ، که قطعا یخچال را با مشکل مواجه خواهد کرد ، زیرا این عمل سبب کارکرد زیاد کمپرسور و اعمال فشار زیاد بر روی آن می شود و عمر مفید آن را کاهش می دهد.

آب در قفسه های پایینی جمع شده است

حل مشکلات یخچال بدون تعمیرکار

حل مشکلات یخچال بدون تعمیرکار

در مسیر لوله های خارج کننده آب قسمتی از آب یخ زده است و مانع از خروج اب از لوله تخلیه آب می شود ، شما می بایست عمل راه گشایی لوله ی آب را به صورت دستی انجام دهید.

و یا ممکن است در زیر مخزن ابسرد کن دچار خوردگی یا شکستگی شده باشد که آب از آن جا نشت می کند و یا به هنگام پر کردن آب از ابسرد کن به لیوان مقداری آب از زیر نگهدارنده لیوان به فضای درون یخچال نشت کند.

گاهی نیز ممکن است محفظه ابسرد کن و یا یخ ساز بیش از اندازه از آب پر شوند و نشت کنند این میتواند به دلیل برفک

رفتن لوله های مسی پشت یخچال باشد ، پس از برطرف کردن برفک های پشتی این مشکل نیز حل می شود.

اما در آخر نتیجه تمام تلاش های گروه مشاورین و متخصصین ریپرپروفایل برای تهیه و تدوین مقاله “حل مشکلات یخچال بدون تعمیرکار“در این صفحه قرار گرفته است ، امیدواریم با مطالعه آن بتوانید مشکلات احتمالی را حل کنید.

توصیه هایی برای تعمیر دستی یخچال

تمامی موارد گفته شده برای تعمیرات یخچال فریزر برگرفته شده از تجارب بیست ساله متخصصان و کارشناسان مجموعه است که توصیه می شود تمامی مراحل گفته شده را ابتدا به دقت بررسی کنید و با اطمینان خاطر به کار ببندید.

اگر در مراحل رفع مشکلات یخچال فریزر خود دچار مشکل شدید و یا نوع خاصی از مشکلات مربوط به یخچال را داشتید می توانید به راحتی با مشاورین گروه ریپرپروفایل تماس گرفته و راهنمایی های لازم را از آنها را بگیرید تا بتوانید مشکل ایجاد شده را حل کنید.

اگرچنانچه نتوانستید از پس حل مسکل یخچال فریزر و یا یخچال  ساید بای ساید خود برآیید ، از متخصصین گروه ریپرپروفایل بخواهید تا در اسرع وقت در محل قرارگیری یخچال حاضر شوند و مشکل ایجاد شده را حل کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
تعمیر یخچال یا جایگزینی

تعمیر یخچال یا جایگزینی؟

تعمیر یخچال یا جایگزینی؟ [caption id="attachment_1294" align="aligncenter" width="300"] تعمیر یخچال یا جایگزینی[/caption] یخچال ما صداهای عجیب تولید می‌کند چکار باید بکنیم؟ آیا به پشتیبانی تعمیرکاران یخچال فریزر نیاز دارید و نمی‌دانید که یخچال قدیمی خود را تعمیر کنید و یا این ‌که یک دستگاه جدید خریداری کرده و جایگزین آن کنید؟ این پست به شما کمک می‌کند تا در این وارد بهترین تصمیم ممکن را بگیرید. ممکن است در مواردی یخچال پروفایل شما دچار اختلالاتی...

تعمیرکار یخچال ساید بای ساید

قیمت و هزینه تعمیر یخچال در سال ۹۹

قیمت تعمیر یخچال فریزر [caption id="attachment_1094" align="aligncenter" width="300"] قیمت تعمیر یخچال[/caption] در این مقاله می‌خواهیم راجع به قیمت تعمیر یخچال فریزر و هزینه تعمیر یخچال فریزر صحبت کنیم، و نیز تمامی هزینه‌های مربوط به تعمیرات یخچال سایدبای‌ساید را بررسی کنیم و آن‌ها را برای شما شرح دهیم. بررسی ها نشان داده است که با توجه به نوسان نرخ تعمیرات یخچال بسیاری از کاربران برای تعمیر یخچال خود نیاز به یک مرجع به روز برای آگاهی از...

نمایندگی مجاز پروفایل

نمایندگی مجاز پروفایل

نمایندگی مجاز پروفایل [caption id="attachment_1092" align="aligncenter" width="300"] نمایندگی مجاز پروفایل[/caption] در بسیاری از مواقع به هنگام خرابی یخچال فریزر ، برای صاحبان یخچال پروفایل این حساسیت وجود دارد که تعمیرات یخچال خود را به دست چه کسانی می سپارند ، بنابراین انتخاب نمایندگی مجاز پروفایل مهم ترین گام برای تعمیرات یخچال به حساب می آید. پس از گذشت سال ها از زمان تولید اولین نوع یخچال ها ، امروزه با گسترش دانش ساخت و تولید...

درباره ما

شماره تلفن نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک
غرب تهران: ۰۲۱۶۶۵۰۹۰۲۰
شمال تهران : ۰۲۱۲۲۳۶۱۰۵۶
شماره تلفن شبانه روزی :۰۹۱۲۸۳۹۳۵۳۲

شعبه مرکزی ۰۲۱-۶۶۹۴۱۳۷۹ شعبه غرب ۰۲۱-۶۶۵۰۹۰۲۰ شعبه شمال ۰۲۱-۲۲۳۶۱۰۵۶ پاسخگویی 24 ساعته ۰۹۱۲-۸۳۹۳۵۳۲