hamburger menu
شعبه مرکزی ۰۲۱-۶۶۹۴۱۳۷۹ شعبه غرب ۰۲۱-۶۶۵۰۹۰۲۰ شعبه شمال ۰۲۱-۲۲۳۶۱۰۵۶ پاسخگویی 24 ساعته ۰۹۱۲-۸۳۹۳۵۳۲
اسلایدر ریپیر ساید

تعمیر یخچال جنرال الکتریک

تعمیر یخچال جنرال الکتریک

تعمیر یخچال جنرال الکتریک

تعمیر یخچال جنرال الکتریک

در این مقاله قصد داریم در مورد تعمیر یخچال جنرال الکتریک که یکی از بزرگ‌ ترین و شناخته ‌شده ‌ترین برندهای یخچال فریزر و همچنین یخچال‌های ساید بای ساید است ، و البته خانم‌های خانه ‌دار ایرانی علاقه زیادی به آن‌ها نشان می دهند صحبت کنیم.

اگر هم اکنون مشغول مطالعه این مطالب هستید پس احتمالاً مشکلی برای یخچال جنرال الکتریک شما پیش آمده است ،که البته طبیعی می باشد ، چرا که بروز مشکلات برای آن دسته از لوازم خانگی الکتریکی که مدام درحال کارکردن هستند و از سیستم خودکار استفاده می‌کنند نه‌ تنها نشان‌ دهنده ضعف آن دستگاه نیست بلکه می‌تواند طبیعی باشد .

تعمیر یخچال جنرال الکتریک از جمله دغدغه های صاحبان یخچال می باشد ، البته برند جنرال الکتریک از جمله برندهای محبوب و مورد پسند خانم خانه‌ دار ایرانی است ، به دلیل همین استقبال ، زمینه ی خرید و فروش و نیز تعمیر یخچال جنرال الکتریک نیز گسترش زیادی داشته است ، بنابراین با توجه به شناخته شدن این برند انجام عملیات تعمیر بر روی آن بسیار آسان ‌تر از پیش شده است .

این عضو پرتلاش آشپزخانه گاهی ممکن است با سلسله مشکلاتی روبرو شود که شما می توانید با تکیه بر دانش تخصصی گروه ریپر پروفایل در حوزه تعمیر یخچال فریزر مشکلات پیش آمده و نیز در موارد بسیار زیادی مشکلات احتمالی که ممکن است یخچال شما با آن مواجه شود رفع کنید.

در ادامه می‌خواهیم شما را با انواعی از مشکلات یخچال جنرال الکتریک آشنا کنیم .

انواعی از مشکلات یخچال جنرال الکتریک و راه حلی برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک

۱. بروز صداهای آزاردهنده و غیرطبیعی یخچال

۲. عدم عملکرد طبیعی کمپرسور یخچال

۳. خرابی آبسردکن

۴. انواعی از مشکلات یخساز

۵. خرابی سیستم دیفراست

۶. خاموش شدن یخچال جنرال الکتریک

۷. مشکلات مربوط به الکترو فن ها

۸. کاهش دمای ناگهانی یخچال

۹. مشکلات مربوط به برفک یخچال های جنرال الکتریک

اگر مشکلات ایجادشده مربوط به یخچال فریزر شما در موارد بالا وجود داشت پس با ما همراه باشید تا با شرح جزئیات هر یک از این موارد به حل مشکلات پیش آمده شما کمک کنیم و شما را برای اتخاذ تصمیم در جهت تعمیر یخچال فریزر خود یاری کنیم.

صداهای ناهنجار و بلندی که از یخچال ساطع می شود

گاهاً ممکن است در مواردی صداهای بلند و عجیب و غریبی از یخچال ساطع شود که البته همه این صداها ممکن است از یخچال نباشند و یا نشانه خرابی یخچال فریزر شما نباشند.

گاهی ممکن است با جابجا شدن ناخواسته یخچال و قرار گرفتن آن در شرایطی دگرگونه پره‌های مربوط به الکترون فن در قسمت پشتی یخچال به اشیا و یا وسایلی که در اطراف آن وجود دارند گیر کند و موجب بروز صداهایی به هنگام عملکرد موتور یخچال شوند.در این صورت هر بار به هنگام کارکردن موتور یخچال این صداهای آزاردهنده را خواهیم شنید که ممکن است ما را کلافه کند پس در اولین روش برای رفع این صداها می توانید اطراف الکترو فن ها را چک کنید.

در برخی دیگر از موارد ممکن است به علت قرار گرفتن یخچال شما در فضاهایی که گرد و غبار و یا گرد و خاک زیادی وجود دارد که ورود این گرد و غبارها به درون فضاهای موتور یخچال و نیز اشغال کردن محل گردش الکترون فن ها سبب خرابی الکترو فن ها و یا در مواردی ایجاد سروصداهایی به همراه خش‌خش می شود .

شما می‌توانید با بررسی کردن یخچال و نیز سرویس کردن دوره‌ای آن از این‌گونه مشکلات جلوگیری کنید.

اما بروز هرگونه صدا در محل کمپرسور یخچال به منزله وجود مشکلی اساسی برای یخچال می باشد، چراکه کمپرسور از قطعات مهم سیستم خنک کننده یخچال می باشد در این صورت شما می بایست با تعمیرکار یخچال فریزر تماس بگیرید و  مشکل ایجادشده را شرح دهید تا اولین قدم برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک خود را بردارید.

بوق های پشت سر هم در یخچال

بوق‌های پشت سر هم نیز می توانند از موارد آزاردهنده صداهای ایجادشده یخچال باشند که می‌توانند دلایل مختلفی داشته باشند مثلاً برخی از این بوق‌ها نشانگر ارور هایی است که از برد اصلی یخچال و یا همان برد پاور یخچال ساطع می شوند ،
برای مثال یکی از موارد های ارور یخچال ارور های اچ آر اس می باشد که یخچال به هنگام مواجهه با آن بوق‌هایی تک ‌تک و به صورت مداوم برای زمان‌های مشخص‌ شده به صدا درمی‌آید تا به شما نشان دهد که یخچال با مشکل مواجه شده است در این صورت شما می‌بایست برای رفع مشکل ارور های اچ ار اس که خود می‌تواند دلایل بسیار زیادی داشته باشد اقدام کنید شما می‌توانید برای آشنایی با انواع ارور اچ آر اس و دلایل بروز آن در مقاله مربوط به ارور اچ ار اس مراجعه فرمایید.

تراز نبودن یخچال

تراز نبودن یخچال نیز می تواند دلیلی بر ایجاد صداهایی در یخچال شود بدین ترتیب که به هنگام تراز نبودن یخچال کمپرسور در زمان‌هایی که فعالیت دارد صداهایی ایجاد می‌کند .

همان ‌طور که می‌دانید موتور یخچال فریزرها در زمان‌های مختلفی از روز و با فاصله‌های مشخص شروع به فعالیت می کند اگر به هنگام فعالیت موتور یخچال شما متوجه لرزه‌هایی در بدنه اصلی یخچال می‌شوید.
ممکن است به دلیل خوردگی لاستیک های اطراف درب اصلی یخچال و عدم اتصال درست آن به بدنه باشد و یا این‌که آهن‌رباهای مخصوصی که در اطراف عایق‌های درب یخچال قرارداده شده خراب و یا شکسته باشند.
بااین‌حال شما می توانید با سرویس لاستیک‌های اطراف درب بدنه اصلی یخچال این مشکل را حل کنید و از صداهای اضافی ایجادشده به هنگام کارکرد موتور اصلی یخچال جلوگیری کنید .

صدای مربوط به چکه آب از درون فضای یخچال

گاهی ممکن است به دلیل فاسد شدن لوله‌های انتقال‌دهنده آب از شیرهای آب به درون یخچال ونیز سوراخ شدن این لوله‌ها به دلایل مختلف سبب نشتی آب به درون فضای یخچال شود در این هنگام شما مشاهده می‌کنید که آب از قفسه‌های پایینی به هنگام بازکردن درب به درون فضای آشپزخانه می‌ریزد ، پس شما می بایست به کنترل لوله‌های حامل جریان آب بپردازید و مشکل ایجادشده را حل کنید.

خرابی کمپرسور یخچال

تعمیر یخچال جنرال الکتریک

تعمیر یخچال جنرال الکتریک

کمپرسور یخچال یکی از مهم‌ترین عامل‌های خنک کنندگی دمای یخچال می‌باشد بدین ترتیب که با اثر مستقیم بر گاز فریون یخچال ، به صورت غیرمستقیم سبب خنک شدن هوای درون یخچال می شود ، قطعات سازنده کمپرسور یخچال تعدادی سوپاپ و میل لنگ و پیستون‌ها است که در کنار هم سیستمی را به وجود آورده‌اند که می‌تواند با ایجاد فشار بر روی گاز یخچال سبب جابجایی آن در مسیر لوله‌های مسی پشت یخچال شود و مهم‌ترین بخش سر موضوعی در یخچال را ایجاد کند.

اما گاهی مشکلاتی برای یخچال به وجود می‌آید که می‌تواند بر کمپرسور یخچال نیز اثر بگذارد مثلاً ممکن است با خرابی الکترو فن ها به دلایل مختلف دمای یخچال فریزر بین ۳ تا ۵ درجه کاهش یابد بدین ترتیب کمپرسور با قدرت بیشتری کار می‌کند و زمان‌های کوتاه‌تری به استراحت می‌پردازد.

در این حالت سعی می کند دمای خنک ازدست‌رفته را با کارکرد بیشتر خود جبران کند بدین ترتیب هرچه کمپرسور بیشتر کار کند فشار بیشتری بر خود اعمال می‌کند و این می‌تواند یکی از دلایل خرابی کمپرسور یخچال شود اگر چنین اتفاقی بیفتد و کمپرسور یخچال از کار بیفتد می‌توانیم بگوییم به طور کلی فرایند سرما زایی یخچال متوقف شده‌است.

عمر مفید کمپرسور در یخچال فریزر

برای همه انواع کمپرسورهای یخچال فریزر عمر مفید و طبیعی تعیین شده‌است برای مثال عمر طبیعی تعریف شده برای کمپرسور یخچال‌های جنرال الکتریک بین ۱۰ تا ۱۲ سال می باشد اما اگر مواردی را که در ادامه برای نگهداری و کنترل بهتر کمپرسور به آنها اشاره می کنیم را مطالعه و رعایت بفرمایید ، در طول عمر مفید یخچال دردسر و خرابی کمپرسور را تجربه نخواهید کرد.

کنترل ها و سرویس دوره‌ای موتور یخچال و کمپرسور یخچال می تواند به کارکرد مناسب آن کمک کند بدین ترتیب که شما می‌توانید در زمان‌های مشخص شده برای کنترل و بررسی یخچال خود ابتدا اندکی یخچال را از دیوار فاصله دهید و سپس با جدا کردن اتصال برق از پریز از عدم وجود خطر برق‌گرفتگی مطمئن شوید.

سپس با استفاده از دستمال‌های مرطوب و نم‌دار فضای اطراف کمپرسور و الکترو فن ها را تمیز کنید این کار می‌تواند از ورود گردوخاک به هر قسمت از کمپرسور و الکترو فن ها جلوگیری کند ، شما می‌توانید برای آشنایی با روش‌های مختلف و متنوع محافظت و نگهداری از یخچال فریزر به مقاله موجود صفحه اصلی ریپر پروفایل با نام “علت اصلی خرابی یخچال فریزر ” مراجعه بفرمایید .

اما خرابی کمپرسور یخچال می‌تواند علائم و نشانه‌هایی داشته باشد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم

  1.  ایجاد صداهای غیرطبیعی و آزاردهنده
  2.  عدم کارکرد کمپرسور یخچال به هنگام بازکردن درب یخچال
  3.  افت ناگهانی دمای درونی یخچال
  4.  ذوب شدن اتصالات برقی اطراف کمپرسور یخچال شامل سیم‌ها و مدارهای الکتریکی

 

موارد گفته‌شده از رایج‌ترین نشانه‌های مربوط به خرابی کمپرسور یخچال می باشد برای مثال صداهای ایجادشده غیرطبیعی می تواند نشان‌دهنده عملکرد نامناسب کمپرسور باشد، از طرفی طبق طراحی اصلی کمپرسور یخچال می‌بایست به هنگام بازکردن درب یخچال ابتدا چراغ درونی یخچال روشن شده و هم‌زمان با آن کمپرسور نیز شروع به فعالیت کند اگر چنین نباشد بدین معناست که کمپرسور یخچال دچار مشکلاتی شده است که این خود می تواند به طور واضح نشان‌دهنده خرابی کمپرسور باشد.

خرابی آبسردکن یخچال جنرال الکتریک

تعمیر یخچال جنرال الکتریک

تعمیر یخچال جنرال الکتریک

آب سردکن یخچال ارتباط نزدیکی با برد یخچال فریزر دارد ، بدین ترتیب که همه فعالیت‌هایی که آبسردکن باید انجام دهد ابتدا از برد اصلی یخچال دستور می گیرد ، بنابراین اگر برد اصلی یخچال دچار اشکالاتی شود ممکن است به‌صورت غیرمستقیم بر روی آب سردکن اثر بگذارد.

نمونه‌ای از این مشکلات می تواند بروز ارور های مختلف در بورد اصلی یخچال باشد که اگر چنین باشد و برد یخچال فریزر قادر به سر و سامان دادن فعالیت‌های مختلف یخچال نباشد عملکرد طبیعی قسمت‌های مختلف یخچال نیز به هم می‌ریزد ازجمله این فعالیت‌ها می‌تواند عملکرد طبیعی آب سردکن باشد.

از دیگر عوامل خرابی آبسردکن یخچال می تواند خرابی مدارهای انتقال دهنده برق به آبسردکن یخچال باشد که اگر چنین باشد رفع این مشکل به دست شما انجام نخواهد شد و شما به تعمیرکار یخچال فریزر نیاز خواهید داشت.

خرابی رله استارت

علت دیگر عملکرد نامتعارف آبسردکن می‌تواند خرابی در دو قطعه رله استارت ور اوبر لود موتور باشد ، اگر چنین باشد جریان برق با خرابی این دو قطعه در مسیر رسیدن به آبسردکن قطع شده است ، در این صورت شما می بایست به کنترل و بررسی این قطعات بپردازید بدین ترتیب که شما می‌بایست ابتدا اتصال برق یخچال را قطع کنید و سپس یخچال را کمی از محل دیوار فاصله دهید درادامه قطعات مورد اشاره را از موتور اصلی جدا کرده و با استفاده از اهم متر از سلامت آن‌ها با اطلاع شوید.

اگر قطعات ذکر شده خراب باشند می‌بایست آن‌ها را تعویض کنید مشکل ایجادشده برای آبسردکن را به‌راحتی حل کنید، اگر چنین نبود با ما همراه باشید تا دلایل دیگر خرابی آبسردکن را مورد بررسی قرار دهیم.

نوسان برق ورودی

مشکل سوم ایجادشده در آبسردکن می تواند عدم خنک کنندگی آب درون آبسردکن فقط در بعضی مواقع باشد که خود به دلیل ایجاد این نوسان برق های ورودی به درون یخچال است ، بدین معنا که گاهی نوسان‌هایی در جریان بر ایجاد می‌شود که سبب ایجاد مشکلاتی در مدار و سیستم خنک کنندگی آبسردکن می باشد.

اگر ولتاژ ورودی برق به درون یخچال شما کمتر از ۲۰۰ بولت است شما می‌توانید با استفاده از سیستم‌های تقویت‌کننده ولتاژ مشکل آبسردکن خود را برطرف کنیم .

گاهی ممکن است روابط درون آبسردکن گرم باشد با وجود این‌که رله استارت و اوور لود سالم باشند او همچنین کندانسور یخچال نیز به صورت طبیعی کار کند، در این صورت ممکن است موتور یخچال خراب باشد و یا این‌که لوله‌های حامل گاز یخچال مسدود شده باشند و یا دچار نشتی گاز باشند در این موارد می توانید به بررسی موتور یخچال و رفع مشکل فنی آن که ممکن است نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد بپردازید .

مشکلات ایجادشده در یخساز یخچال جنرال الکتریک

خرابی یخساز در یخچال‌ها ممکن است دلایل متفاوتی داشته باشند که بسیاری از این موارد می‌تواند با پیشگیری و یا محافظت های مناسب از یخچال فریزر رفع شوند و یا این‌که در بسیاری از موارد شما خود نیز می توانید این مشکلات را حل کنید، بدین ترتیب می توانید در هزینه‌های مربوط به تعمیر و نیز صرف زمان های اضافی صرفه جویی کنید.

بررسی انواع مشکلات یخساز

یخ ساز یخچال

یخ ساز یخچال

۱. به هنگام استفاده از قالب‌های یخ خارج نمی‌شوند

اگر برای مدت طولانی است که از یخساز استفاده نمی‌کنید ممکن است به دلیل عدم خروجی قالب‌های یخ قبلی و نیز چسبیده شدن آن‌ها به یکدیگر محل خروج قالب‌های یخ مسدود شده باشند شما می‌توانید با بررسی محفظه قالب‌های یخ و خارج کردن آن‌ها این مشکل را برطرف کنید ، و نیز دقت داشته باشید به هنگام خارج کردن قالب‌های یخ درون محفظه را به‌هیچ‌وجه خیس نکنید و یا اگر آن را مورد شستشو قرار دادید به هنگام تعبیه آن در فضای یخچال کاملاً خشک کنید.

۲. قالب‌های یخ به سختی خارج می شوند

اگر بتازگی مخزن یخساز را تمیز کرده‌اید و یا آن را شسته باشید ممکن است مخزن در فضای درست قرار نگرفته باشد شما می‌توانید به سادگی با جابجا کردن آن و نیز جا انداختن آن در محل مناسب مخزن یخساز این مشکل را حل کنید.

۳. یخساز قالب‌های یخ را کوچک‌تر از حالت طبیعی می‌سازد و یا هیچ قالب یخی ساخته نمی‌شود

در این حالت ممکن است لوله‌های انتقال‌دهنده آب به درون محفظه یخساز دچار انسداد و یا یخ‌زدگی شده باشند، که این خود می‌تواند به دلیل عدم استفاده از یخساز یخچال برای مدت‌های طولانی باشد برای رفع این مشکل می‌توانید لوله‌های آب ورودی به یخ ساز را بررسی کنید و مشکل گرفتگی آن را برطرف کنید.

سیستم دیفرست یخچال جنرال الکتریک

سیستم دیفرانسیل شامل ۲ حالت کلی است :

۱. دیفراست یا برفک زدایی

۲. دیفراست برای یخچال های بدون برفک

به طور کلی دیفرست شامل اعمالی می باشد که در نتیجه این اعمال برفک‌های پوشیده شده بر روی اپراتور یخچال ذوب می شوند ، منظور از اپراتور همان رادیاتور خنک‌کننده یخچال می‌باشد، در واقع دی ف رست منجر به عدم تشکیل برفک بر روی اپراتور می‌شود.

اما سیستم نو فرانس برای یخچال های بدون برفک طراحی شده است بدین ترتیب که برفک در داخل یخچال‌ها مشاهده نمی‌شود اما درهرصورت برفک وجود دارد که در فضاهای مشخص‌شده در این نوع یخچال‌ها ایجاد می‌شوند.

بروز مشکلاتی در سیستم دیفرانسیل یخچال سبب اخلال در عملکرد خنک‌کننده یخچال می شود که برای رفع این مشکل شما می توانید به تعمیرکاران یخچال فریزر مراجعه کنید.

علت خاموش شدن یخچال فریزر

خاموش شدن یخچال فریزرها می تواند دلایل متنوع و گوناگونی داشته باشد مثلاً خرابی ترموستات و یا قطعی اتصال برق ، وجود مشکلات گوناگون در برد اصلی یخچال ، در صفحه مربوط به خاموش شدن یخچال فریز سعی کرده‌ایم تا تمامی علت های خاموش شدن یخچال فریزر با شرح جزئیات را برای شما فراهم آوریم شما می توانید با مراجعه به این صفحه به اطلاعات کلی برای رفع این نوع از مشکلات یخچال دسترسی پیدا کنید.

خرابی الکترو فن های موتور یخچال و الکترو فن های فرعی

الکتروفن یخچال

الکتروفن یخچال

الکترو فن ها می توانند در فضای موتور اصلی یخچال و نیز فضای داخلی یخچال حضور داشته باشند به همین ترتیب نقش مهمی را برای ایجاد تعادل دمایی در یخچال ایفا می‌کنند، همان‌طور که می‌دانید در فضاهای بسته هوایی سرد پایین‌تر و هوای گرم بالاتر قرار می‌گیرند بنابراین نقش فن‌های یخچال جابجایی مداوم این هواها و انتقال هواهای سرد به همه فضاهای یخچال می باشد و نیز باید بدانیم نبود الکترو فن ها سبب کاهش دمای ۳ تا ۵ درجه‌ای یخچال می‌شوند.

برفک یخچال

برفک یخچال فریزر

برفک یخچال فریزر

در تمامی یخچال ها اعم از یخچال های دیفراست و نو دیفراست برفک وجود دارد ، اما آیا می‌دانید برفک چگونه و به چه دلیل به وجود می‌آید؟

در هنگام برخورد هوای سرد و هوای گرم با یکدیگر اگر یک سطح وجود داشته باشد رطوبت موجود در هوای گرم بر روی این سطح می‌نشیند و به یخ تبدیل می شود که به‌اصطلاح به آن‌ها برفک می گویند ، اما اگر سیستم‌های کنترل‌کننده این برفک ها وجود نداشته باشند مسلماً مشکلاتی برای یخچال فریزر به وجود خواهند آورد.

در این حالت برای رفع مشکلات برفک و نیز مهم‌ترین قسمت آن که تشخیص مورد خرابی است نیاز به مشاوره تعمیر یخچال فریزر خواهید داشت .

یک پاسخ به “تعمیر یخچال جنرال الکتریک”

  1. فرشید گفت:

    خیلی عالی و آموزنده بود ممنون از سایت خوبتون خسته نباشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
تعمیر یخچال یا جایگزینی

تعمیر یخچال یا جایگزینی؟

تعمیر یخچال یا جایگزینی؟ [caption id="attachment_1294" align="aligncenter" width="300"] تعمیر یخچال یا جایگزینی[/caption] یخچال ما صداهای عجیب تولید می‌کند چکار باید بکنیم؟ آیا به پشتیبانی تعمیرکاران یخچال فریزر نیاز دارید و نمی‌دانید که یخچال قدیمی خود را تعمیر کنید و یا این ‌که یک دستگاه جدید خریداری کرده و جایگزین آن کنید؟ این پست به شما کمک می‌کند تا در این وارد بهترین تصمیم ممکن را بگیرید. ممکن است در مواردی یخچال پروفایل شما دچار اختلالاتی...

تعمیرکار یخچال ساید بای ساید

قیمت و هزینه تعمیر یخچال در سال ۹۹

قیمت تعمیر یخچال فریزر [caption id="attachment_1094" align="aligncenter" width="300"] قیمت تعمیر یخچال[/caption] در این مقاله می‌خواهیم راجع به قیمت تعمیر یخچال فریزر و هزینه تعمیر یخچال فریزر صحبت کنیم، و نیز تمامی هزینه‌های مربوط به تعمیرات یخچال سایدبای‌ساید را بررسی کنیم و آن‌ها را برای شما شرح دهیم. بررسی ها نشان داده است که با توجه به نوسان نرخ تعمیرات یخچال بسیاری از کاربران برای تعمیر یخچال خود نیاز به یک مرجع به روز برای آگاهی از...

نمایندگی مجاز پروفایل

نمایندگی مجاز پروفایل

نمایندگی مجاز پروفایل [caption id="attachment_1092" align="aligncenter" width="300"] نمایندگی مجاز پروفایل[/caption] در بسیاری از مواقع به هنگام خرابی یخچال فریزر ، برای صاحبان یخچال پروفایل این حساسیت وجود دارد که تعمیرات یخچال خود را به دست چه کسانی می سپارند ، بنابراین انتخاب نمایندگی مجاز پروفایل مهم ترین گام برای تعمیرات یخچال به حساب می آید. پس از گذشت سال ها از زمان تولید اولین نوع یخچال ها ، امروزه با گسترش دانش ساخت و تولید...

درباره ما

شماره تلفن نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک
غرب تهران: ۰۲۱۶۶۵۰۹۰۲۰
شمال تهران : ۰۲۱۲۲۳۶۱۰۵۶
شماره تلفن شبانه روزی :۰۹۱۲۸۳۹۳۵۳۲

شعبه مرکزی ۰۲۱-۶۶۹۴۱۳۷۹ شعبه غرب ۰۲۱-۶۶۵۰۹۰۲۰ شعبه شمال ۰۲۱-۲۲۳۶۱۰۵۶ پاسخگویی 24 ساعته ۰۹۱۲-۸۳۹۳۵۳۲